Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Děj filmu či seriálu

DanielSann

Virgil Oldman (Geoffrey Rush) je světově uznávaný znalec v oblasti výtvarného umění a starožitností. Ve svém osobním životě je však uzavřeným samotářem pronásledovaným mnohými obsesemi. Nikdy se nedokázal sblížit s jiným člověkem, není schopný s někým spolupracovat a v životě se nezamiloval do žádné ženy. Jeho okolí jej tedy považuje za výstředního génia. Bližší vztah má jen s Robertem (Jim Sturgess), mladým a zručným restaurátorem historických mechanických strojků a hodin. Ale ani tento vztah nelze nazvat osobním. Jedinou věcí, které Virgil věnuje svou vášeň, je tajná sbírka ženských portrétů všech uměleckých stylů a období, kterou mu pomáhá doplňovat Billy Whistler (Donald Sutherland), druhý člověk, kterého je ochoten pustit do svého soukromí.

A tak jeho život běží zcela bez emocí a nečekaných změn. Až v den jeho šedesátých třetích narozenin přijde nečekaný telefonát od neznámé ženy (Sylvia Hoeks), která se představí jako Claire Ibbetsonová. Ta jej naléhavě žádá o pomoc při odhadu a prodeji zděděné rodinné umělecké sbírky. Virgil její nabídku nakonec přijme a dostaví se v domluvený čas do starého domu, který je zaplněný starými obrazy, sochami a nábytkem. Jeho nová klientka však na schůzku nepřijde. Pomocí dalších telefonátů jej Claire postupně přemluví k dalším pokusům o setkání, k nimž nakonec opět nedojde.

Tak začíná zvláštní hra, která jej začne přitahovat. Snaží se zjistit identitu této tajemné ženy a pomocí triku zjistí, že Claire je mladá, velice krásná a trpí panickou hrůzou z okolního světa. A proto žije ve skrytých místnostech starého domu. Robert Virgilovi začne radit, jak krok za krokem získat srdce ženy, která se skryla před světem. Virgil se ocitáve víru vášně a uprostřed hry, která navždy změní jeho šedivý život. (oficiální text distributora)

14.11.2018Kocourvbotach schválila fotografii k místu natáčení Virgilův dům z filmu Nejvyšší nabídka.
3.12.2016WagIzhen nalezla lokaci místa natáčení Před vilou z filmu Nejvyšší nabídka.
4.1.2015jureff nalezl lokaci místa natáčení Náměstí v Praze z filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil místo natáčení Noc a den k filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil místo natáčení Náměstí v Praze k filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil místo natáčení Železniční stanice Praha k filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil místo natáčení Palmen Haus k filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil místo natáčení Virgilův dům k filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil místo natáčení Villa Mainardi k filmu Nejvyšší nabídka.
30.12.2014DanielSann vložil film Nejvyšší nabídka.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 2.73