Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Komentáře

Michal

Jak sedí Jiří Kodet v hotelové restauraci je to budova hned vedle zámku.Historická soudní budova v Opočně.Pod tím to názvem jí najdete v pořadu Památky na prodej.Fotky Opočenského zámku kdy kapitán Michal prochází zámkem najdete na internetu pod názvem Zámek Opočno-Castels.cz tam jsou fotky schodiště do patra.Prochází jídelnou s portréty Habsburků.Sedění v křesle je v Reprezentační sál s portréty Colloredo Mansfeldů.Dívání se dveřmi a předním je dřevěné zábradlí Herna s dřevěným žebrovým stropem.Pak jde do jeden z hostinských pokojů v prvním patře a pak je už Ložnice zámecké paní s vzácným Benátským lustrem.

2018-01-11 08:17:38

Reagovat

Jitka

Doopravdy se jedná o ten istý dom. Vím to, protože je to rodný dům mé babičky a mého tatínka. Jen vzhledem ke špatnému stavu musela chaloupka projít o hodně rozsáhlejší rekonstrukcí, než měli noví majitelé původně v plánu.

2016-11-28 11:19:26

Komentovaný záběr | Reagovat

JirkaRybka

Mně to připomíná Skryjské jezírko níž pod vodopádem, ale jen od pohledu, potvrdit či vyvrátit to není podle čeho. Můžu být úplně mimo...

2016-06-23 09:06:32

Komentovaný záběr | Reagovat

Petr B.

To my mě tedy moc zajímalo, jestli to místo někdo pozná. Film jsem teď viděl - a určitě to není jezero, voda tam výrazně teče (zleva doprava, skála je tedy na levém břehu). Přitom voda je dost čistá, bude to nějaká podhorská řeka, původně jsem tipoval Divokou Orlici pod Zemskou branou, tam jsou ale skály spíš na pravém břehu... Nepomohl by nějaký vodák?

2016-06-22 13:10:27

Komentovaný záběr | Reagovat

ZDUNDA

Je to Svojanův vír kousek od restaurace Peklo u N.M.nMET.

2010-08-11 00:59:14

Reagovat

PC

Z vyjadrenia zamestnancov na zámku, by sa malo jednať o miesto v zámockom parku. Tiež si však neboli istý na 100%. Mne to miesto tiež nepripadalo vierohodne ale tvrdili, že po povodniach myslím, že v roku 2004 (nie som si však istý) sa miesto dosť zmenilo. Ak však viete kde by sa miesto mohlo nachádzať budeme veľmi radi ak nám o tom poskytnete informácie.

2010-01-23 10:45:50

Reagovat

-nd-

Dobry den, zdravim, mam moc rad Vas server a chci se zeptat jestli jste si jisti s koupanim Lidy (2303) v opocenskym parku. Me to napadne pripomina pekelske udoli, mezi Nachodem a Novym Mestem nad Metuji. Dolozit fotografii nemohu, ale casem urcite ano, bydlim opodal.

2010-01-22 17:00:47

Reagovat

Vlož komentář

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Maverick

Hodnocení: 27208

Mé filmy a seriály (81)

Moje místa (2006)

Mé nálezy (2126)

Vyfotil jsem (20)

Nejaktivnější uživatelé

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 4.73